Dis. Romana Šafářová

Svou cestu realitním trhem jsem zahájila ve STINGu v roce 2006. Začínala jsem na pozici makléřky, ale už po roce jsem přešla na pozici specialista na trh s nemovitostmi. Jsem ráda, že mám za sebou podporu úspěšné firmy s tradicí, zvučným jménem a pevným zázemím.

Našla jsem práci, do které chodím s radostí, a to je důvod, proč ji dělám již tolik let. Za celou dobu jsem zobchodovala více než 300 nemovitostí, prodejů i pronájmů.

Každý obchodní případ je jiný. Je tvořen lidmi, prostředím, ve kterém se zrovna nacházíme, a nemovitostí, která je předmětem prodeje či koupě. Každý obchodní případ je propojen s konkrétním lidským příběhem a já mohu být díky klientům jeho součástí.

Tím největším oceněním pro mě je, když se klienti opakovaně vracejí s žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje nebo koupi nemovitosti. Pokud mě navíc klienti doporučí svým známým a rodině, nemohu si přát víc.

Mojí satisfakcí jste Vy, spokojení klienti, kteří se ke mně znovu a znovu vracíte. Za to Vám vřele děkuji.

Romana 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Karel P.

Bez textového hodnocení

Jaromír S.

Bez textového hodnocení

Vladimír J.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 580
E-mail:
romana.safarova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Revoluční 9-11
792 01 Bruntál

Zanechejte makléři zprávu