Rostislav Zbořil

K práci realitního makléře jsem se dostal úplnou náhodou. Alespoň na začátku kariéry jsem si to myslel. Dnes už vím, že to tak mělo být. Poprvé v životě mě má práce opravdu baví a díky zpětné vazbě spokojených klientů mohu s největší pravděpodobností říci, že ji dělám dobře. Úspěšně uzavřené případy mě motivují pro další práci. V roce 2017 jsem úspěšně složil zkoušky na pozici Specialista na trh s nemovitostmi.

Svým stávajícím i novým klientům mohu nabídnout jak poradenství v oblasti koupě a prodeje nemovitosti, tak i realizaci samotného obchodu. Poskytuji konzultace v případě oddlužení nemovitosti a provádím tržní ocenění nemovitosti zejména pro dědická řízení a různá soudní jednání.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Bez textového hodnocení

Ludmila M.

Pan Zbořil dělá čest Vaší realitní kanceláři. Pracuji v oblasti daní a účetnictví mnoho let a jsem ráda, že i v dnešní době se můžeme potkávat s takovými lidmi jako je pan Zbořil. Jednal věcně, informace byly jasné, dodržoval termíny, které jsme si domluvili. Je velmi loajálním pracovníkem Vaší společnosti. Važte si jej.

Oldřich K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 126
E-mail:
rostislav.zboril@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 433/25
787 01 Šumperk

Zanechejte makléři zprávu