Bc. Silvie Kovalčíková

Jmenuji se  Silvie Kovalčíková, a od roku 2011 se aktivně věnuji prodeji realit v Krnovsku. Díky svým zkušenostem na realitním trhu pomáhám lidem prodat nemovitosti rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou tržní cenu.

Vystudovala jsem Obchodní akademii v Bruntále a následně VUT obor podnikání a ekonomika v Brně. Po škole jsem pracovala 7 let v advokátní kanceláři, následně jsem se stala maminkou a v průběhu rodičovské dovolené jsem dostala příležitost seznámit se s prací realitního makléře. Nejsem typ člověka, který se spokojí s tím, že sedí v kanceláři 8 hodin denně. Potřebuji kontakt s novými lidmi a být stále v pohybu a to i ve volném čase. Rozhodla jsem se tedy nevrátit do zaměstnání a zkust něco nového. Pracovat v nové společnosti, být pánem svého času, svého výdělku, bylo pro mne výzvou. Za tuto příležitost jsem ráda a již šestým rokem pracuji spokojeně u společnosti STING.

Jsem si vědoma toho, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím, a proto ke svým klientům přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám.

Důležitým krokem při prodeji nemovitosti, je volba toho správného makléře. Právě on Vás potom prezentuje a zastupuje při jednání s kupujícími. Zkušený realitní makléř vše potřebné obstará za Vás. Neustále se vzdělávám a aktualizuji své poznatky, abych svým klientům nabídla stále lepší služby a byla pro ně skutečným přínosem. Pracuji tak, abych získala doporučení spokojených klientů.

Pokud prodáváte nemovitost a nevíte si rady, či o prodeji zatím jen uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Sjednejte si nezávaznou osobní schůzku, kde Vám zodpovím vaše otázky, probereme obavy, vysvětlím vše potřebné včetně možných rizik.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

spokojenost a zase jenom spokojenost

Petr K.

Paní makléřka Kovalčíková je velice ochotná,sympatická,s její spoluprácí jsem velice spokojená.Zaslouží si to nelepší hodnocení.

Hana V.

Bez textového hodnocení

Petr K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 620 139
E-mail:
silvie.kovalcikova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Revoluční 9-11
792 01 Bruntál

Zanechejte makléři zprávu