Bc. Silvie Kovalčíková

Jmenuji se  Silvie Kovalčíková, a od roku 2011 se aktivně věnuji prodeji realit v Krnovsku. Díky svým zkušenostem na realitním trhu pomáhám lidem prodat nemovitosti rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou tržní cenu.

Vystudovala jsem Obchodní akademii v Bruntále a následně VUT obor podnikání a ekonomika v Brně. Po škole jsem pracovala 7 let v advokátní kanceláři, následně jsem se stala maminkou a v průběhu rodičovské dovolené jsem dostala příležitost seznámit se s prací realitního makléře. Nejsem typ člověka, který se spokojí s tím, že sedí v kanceláři 8 hodin denně. Potřebuji kontakt s novými lidmi a být stále v pohybu a to i ve volném čase. Rozhodla jsem se tedy nevrátit do zaměstnání a zkust něco nového. Pracovat v nové společnosti, být pánem svého času, svého výdělku, bylo pro mne výzvou. Za tuto příležitost jsem ráda a již šestým rokem pracuji spokojeně u společnosti STING.

Jsem si vědoma toho, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím, a proto ke svým klientům přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám.

Důležitým krokem při prodeji nemovitosti, je volba toho správného makléře. Právě on Vás potom prezentuje a zastupuje při jednání s kupujícími. Zkušený realitní makléř vše potřebné obstará za Vás. Neustále se vzdělávám a aktualizuji své poznatky, abych svým klientům nabídla stále lepší služby a byla pro ně skutečným přínosem. Pracuji tak, abych získala doporučení spokojených klientů.

Pokud prodáváte nemovitost a nevíte si rady, či o prodeji zatím jen uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Sjednejte si nezávaznou osobní schůzku, kde Vám zodpovím vaše otázky, probereme obavy, vysvětlím vše potřebné včetně možných rizik.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Kupovali jsme dům a zároveň prodávali byt. Paní Kovalčíková trochu spěchala s prodejem našeho bytu, přestože jsme říkali, že na to nespěcháme, abychom měli dost času dům zrekonstruovat. Teď budeme mít problém to stihnout do poloviny června kdy máme byt předávat a ještě navíc, když kupující našeho bytu je arogantní člověk a nechce nám umožnit užívat byt ani o den déle, alespoň do konce června. A nezajíma ho ani to, že máme dvouleté dítě které má náběh na astma a nesmí být v prašném prostředí. Ale paní Kovalčíkovou můžeme jako realitní makléřku vřele doporučit, skvěle se s ní spolupracovalo a má přátelský přístup.

Erik S.

Bez textového hodnocení

Petr N.

Velmi spokojená s paní makléřskou Kovalčikovou

Dáša H.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 620 139
E-mail:
silvie.kovalcikova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Revoluční 9-11
792 01 Bruntál

Zanechejte makléři zprávu