Stanislav Rychnavský

Jmenuji se Stanislav Rychnavský a v roce 2017 jsem začal spolupracovat se společností STING. Již více než 10 let se ve svém profesním životě věnuji prodeji služeb a obchodu. V předchozích zaměstnáních jsem nejprve pracoval pro poskytovatele úvěrových produktů, poté jako obchodník pro malou stavební a developerskou společnost. Momentálně působím ve STINGu jako obchodník s nemovitostmi.

K mé spokojenosti se předchozí a současná obchodní činnost téměř neliší. Vždy jde především o perfektní službu zákazníkům, dodržování slibů, vstřícné a korektní jednání, které vede k vytyčeným cílům. V tomto případě k prodeji Vaší nemovitosti seriózním zájemcům. 

Volný čas věnuji své rodině, ženě, dětem, cestování, posezení s přáteli, procházkám se psy, rybaření a činnosti v dobrovolném hasičském spolku. 

Mé motto zní: Chceš-li dosáhnout vrcholu, musíš se odrazit ode dna...

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Monika N.

P. Rychnavský odvedl skvěle svou práci, vše proběhlo rychle, komfortně, profesionálně.

Jana J.

S ohledem na vzdálenost, na jakou jsme spolu komunikovali, ( cca 120 km ) a pan Rychnavský musel nejméně 10 krát přijet do Prahy , se mi jevil jako velmi slušný, ochotný a trpělivý člověk.

Pavel B.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
736 623 456
E-mail:
stanislav.rychnavsky@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Jírovcova 1
370 01 České Budějovice

Zanechejte makléři zprávu