Stanislav Rychnavský

Jmenuji se Stanislav Rychnavský a v roce 2017 jsem začal spolupracovat se společností STING. Již více než 10 let se ve svém profesním životě věnuji prodeji služeb a obchodu. V předchozích zaměstnáních jsem nejprve pracoval pro poskytovatele úvěrových produktů, poté jako obchodník pro malou stavební a developerskou společnost. Momentálně působím ve STINGu jako obchodník s nemovitostmi.

K mé spokojenosti se předchozí a současná obchodní činnost téměř neliší. Vždy jde především o perfektní službu zákazníkům, dodržování slibů, vstřícné a korektní jednání, které vede k vytyčeným cílům. V tomto případě k prodeji Vaší nemovitosti seriózním zájemcům. 

Volný čas věnuji své rodině, ženě, dětem, cestování, posezení s přáteli, procházkám se psy, rybaření a činnosti v dobrovolném hasičském spolku. 

Mé motto zní: Chceš-li dosáhnout vrcholu, musíš se odrazit ode dna...

Kontaktní formulář

100 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Jiřina K.

Dobrý den, již dne 30.9.2017 jsem poslala na pobočku STING Č.B. e-mail tohoto znění: Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování panu makléři Stanislavu Rychnavskému, RK STING České Budějovice, za nevšedně obětavý přístup k mé záležitosti při prodeji nemovitosti. Jeho nejen profesionální, rychlé, ale i lidsky citlivé jednání pro obě zúčastněné strany mělo by být příkladem všem, kteří pracují s lidmi v jakémkoliv oboru. S díky Hana Bicková

Hana B.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
736 623 456
E-mail:
stanislav.rychnavsky@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Jírovcova 1
370 01 České Budějovice

Zanechejte makléři zprávu