Strahil Antonov

Hlavní impuls pro práci realitního makléře přišel ve chvíli, kdy jsem získal zkušenosti v oblasti realit ve svém předchozím zaměstnání. Zároveň jsem toužil po změně a chtěl jsem se osamostatnit.

Svým klientům se snažím nabídnout individuální přístup. Chci být takovým makléřem, kterého bych si i já vybral, kdybych potřeboval realitní služby.

V současné době se věnuji zprostředkování prodeje a výkupu všech typů nemovitostí. Rád Vám pomohu najít investičně zajímavou nemovitost či vhodný objekt k podnikání.

Přes svou osobní stránku bych se Vám rád přiblížil ne jako zástupce společnosti, ale jako osobní makléř. Určitě všichni víte, že samotná spolupráce není jen o společnosti, ale hlavně o přístupu jednotlivce. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

100 %

Hodnocení makléře

Oceňujeme profesionální jednání, komunikativnost, korektnost, dochvilnost a nestranný přístup. Gratulujeme vám, že p. Antonov je zaměstnancem vaší firmy Sting.

Jitka K.

Bez textového hodnocení

Pavel S.

Bez textového hodnocení

Kateřina G.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 517
E-mail:
strahil.antonov@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Budějovická 1523/9a
140 00 Praha 4 - Michle

Zanechejte makléři zprávu