Tomáš Kawa

Vždycky mě lákalo obchodování s nemovitostmi, až jsem si jednou řekl, že snění a uvažování nad něčím mě nikam neposune, a šel jsem to rovnou vyzkoušet na vlastní kůži. A tak jsem před pár lety nastoupil do STINGu. Práce s lidmi mě vždycky bavila a je pravda, že v realitách je jí víc než dost.

Moje práce je pro mě zajímavá, protože nemám rád stereotyp a rád přijímám výzvy různých situací. Snažím se pořád něco nového učit, a proto se vzdělávám jak v soukromém, tak i pracovním životě.

Mé zaměření je hlavně na prodej nemovitostí, odkupy a oddlužení nemovitostí, řeším exekuce, insolvence a daří se mi pomáhat klientům i v téměř neřešitelných životních situacích.

Můj osobní a profesionální přístup ke každému zaručí Vaši spokojenost.

Má práce je i mým koníčkem, a proto budu rád, když se na mě obrátíte. Věřte, že spolu vždy najdeme pro Vás to nejlepší řešení.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocení makléře

Velká pochvala pro makléře - je velmi ochotný a vše probíhá bez zbytečných odkladů.

Hana V.

Nejlepší makléř co jsem kdy potkal. O všechno se postará, má jasno v tom co dělá, vše se řeší okamžitě a v klidu, výsledek je 100% spokojenost všech stran. Děkuji za všechno.

Jan B.

Člověk na svém místě...doporučuji....komunikace výborná, profesionální přístup, vždy bylo podáno info, které jsem potřebovala....při uskutečnění prodeje velice flexibilní....

Lenka Z.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 772 016
E-mail:
tomas.kawa@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 889/48
708 00 Ostrava - Poruba

Zanechejte makléři zprávu