Tomáš Kawa

Vždycky mě lákalo obchodování s nemovitostmi, až jsem si jednou řekl, že snění a uvažování nad něčím mě nikam neposune, a šel jsem to rovnou vyzkoušet na vlastní kůži. A tak jsem před pár lety nastoupil do STINGu. Práce s lidmi mě vždycky bavila a je pravda, že v realitách je jí víc než dost.

Moje práce je pro mě zajímavá, protože nemám rád stereotyp a rád přijímám výzvy různých situací. Snažím se pořád něco nového učit, a proto se vzdělávám jak v soukromém, tak i pracovním životě.

Mé zaměření je hlavně na prodej nemovitostí, odkupy a oddlužení nemovitostí, řeším exekuce, insolvence a daří se mi pomáhat klientům i v téměř neřešitelných životních situacích.

Můj osobní a profesionální přístup ke každému zaručí Vaši spokojenost.

Má práce je i mým koníčkem, a proto budu rád, když se na mě obrátíte. Věřte, že spolu vždy najdeme pro Vás to nejlepší řešení.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Se zprostředkováním podnájmu jsem byla velmi spokojená, přístup makléře pana Tomáše Kawy byl vstřícný a příjemný, realizace prohlídky bytu, smluvní ujednání i komunikace profesionální .Mohu jedině doporučit.

Jaroslava H.

Bez textového hodnocení

Marie Č.

Jsem velmi spokojena a pana makléře a Kawu vřele doporučuji. Rychlé , pružné a solidní jednání.

Anna N.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 772 016
E-mail:
tomas.kawa@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 889/48
708 00 Ostrava - Poruba

Zanechejte makléři zprávu