Ing. Vladimír Pulchart, MBA

Svým klientům nabízím prvotřídní služby jak při prodeji jejich nemovitostí, tak při hledání nového bydlení, místa pro podnikání nebo vhodné investice, to vše s cílem dospět společně k optimálnímu řešení jejich potřeb. Samozřejmostí je prvotní analýza dané oblasti, prezentace prodávané nemovitosti podle přání klienta, prověření zájemců a výběr těch pravých pro prohlídky a další jednání. Pro kupujícího následuje výběr vhodné nemovitosti a prověření všech skutečností, jako je právní a technický stav, inženýrské sítě, územní plánování, daňové aspekty a další. Následuje zpracování rezervačních a kupních smluv, jednání s katastrem nemovitostí a předání nemovitosti. Tím ovšem zdaleka výčet poskytovaných služeb nekončí.

Díky tomu, že se při své práci mohu opírat o silnou Realitní a investiční skupinu STING, mohu škálu nabízených služeb rozšířit o další zajímavé služby, jako je poskytnutí zálohy na kupní cenu, rychlý výkup nemovitosti, kompletní finanční a pojišťovací servis či řešení zadlužení vlastníka.

I v dnešní moderní době internetu a dostupnosti různých serverů a vzorů přináším svým klientům přidanou hodnotu, a to důkladnou péčí o celý obchodní případ od A až do Z podpořenou trvalým vzdělávacím procesem v oboru a předchozími zkušenostmi v manažerských funkcích v oblasti financí. Hodnocení své práce ponechávám na spokojených klientech, pro které jsem za poslední měsíce realizoval obchody za více než 140 mil Kč.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

100 %

Hodnocení makléře

pan Pulchart je velmi milý, ochotný a trpělivý. Dokázal mě podržet v mé těžké životní situaci a při našich jednáních mi trpělivě vše vysvětloval, tak že mám dobrý pocit, že je vše na dobré cestě a naše bezvýchodá situace se řeší tou nejlepší možnou cestou. mnohokrát mu za to děkuji.

Alena Š.

Bez textového hodnocení

Tadeáš H.

Bez textového hodnocení

Stanislav S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 576
E-mail:
vladimir.pulchart@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Budějovická 1523/9a
140 00 Praha 4 - Michle

Zanechejte makléři zprávu