Mgr. Bc. Zuzana Dostálová

Hlavním posláním mé práce je bezproblémový, pohodový, odborný a bezpečný prodej Vaší nemovitosti. Vystudovala jsem mimo jiné Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně – obor Právní vztahy k nemovitostem, abych mohla svou práci vykonávat s odbornými znalostmi k maximální spokojenosti svých klientů.

V oblasti realit se pohybuji bezmála deset let a se skupinou STING spolupracuji od roku 2012, kdy jsem stála při zrodu nové pobočky této realitní kanceláře ve Svitavách. V letech 2012 až 2017 jsem působila na pozici manažera pobočky a od roku 2017 jsem se vydala cestou vlastních obchodů. V současné době zajišťuji prodej nemovitostí klasickým postupem zprostředkování, prodej nemovitostí v insolvenci a zabývám se výkupy nemovitostí a jejich oddlužováním.

Za své působení v oblasti realit mám za sebou bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí, vedením lidí, komunikací s klienty, řešením problematických situací a právních vad váznoucích na nemovitých věcech. Realitní a investiční skupina STING mi dává nástroje na řešení každé životní situace a potřeby daného klienta.

 

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

92 %

Hodnocení makléře

Oceňuji na p. Dostálové velmi profesionální přístup, příjemné vystupování, odborné znalosti.

Jana S.

Bez textového hodnocení

Martin K.

Bez textového hodnocení

Jan Z.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 772 024
E-mail:
zuzana.dostalova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Náměstí Míru č. 108/28
568 02 Svitavy

Zanechejte makléři zprávu