Mgr. Bc. Zuzana Dostálová

Hlavním posláním mé práce je bezproblémový, pohodový, odborný a bezpečný prodej Vaší nemovitosti. Vystudovala jsem mimo jiné Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně – obor Právní vztahy k nemovitostem, abych mohla svou práci vykonávat s odbornými znalostmi k maximální spokojenosti svých klientů.

V oblasti realit se pohybuji bezmála deset let a se skupinou STING spolupracuji od roku 2012, kdy jsem stála při zrodu nové pobočky této realitní kanceláře ve Svitavách. V letech 2012 až 2017 jsem působila na pozici manažera pobočky a od roku 2017 jsem se vydala cestou vlastních obchodů. V současné době zajišťuji prodej nemovitostí klasickým postupem zprostředkování, prodej nemovitostí v insolvenci a zabývám se výkupy nemovitostí a jejich oddlužováním.

Za své působení v oblasti realit mám za sebou bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí, vedením lidí, komunikací s klienty, řešením problematických situací a právních vad váznoucích na nemovitých věcech. Realitní a investiční skupina STING mi dává nástroje na řešení každé životní situace a potřeby daného klienta.

 

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

92 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Jana S.

Bez textového hodnocení

Martin K.

Bez textového hodnocení

Jan Z.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 772 024
E-mail:
zuzana.dostalova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Náměstí Míru č. 108/28
568 02 Svitavy

Zanechejte makléři zprávu