Volejte zdarma 800 10 30 10

Oznámení o přijetí krizového opatření v souvislosti s výskytem koronaviru

Vážení klienti,
usnesením Vlády České republiky o přijetí krizového opatření v souvislosti s výskytem koronaviru bylo prodlouženo omezení volného pohybu osob na období do 11.4.2020 do 6.00 hod. Níže shrnujeme dopady usnesení na realitní činnost a provoz poboček společnosti Realitní kanceláře STING:

1. Zákaz prodeje služeb v provozovnách se na základě usnesení vlády ze dne 19.3. nevztahuje na realitní zprostředkování, pobočky jsou však pro veřejnost a klienty uzavřeny z důvodu omezení volného pohybu. Komunikaci s klienty realizujeme prostřednictvím prostředků komunikace "na dálku" (email, telefon).

2. Opatřením nejsou omezeny cesty do zaměstnání a k výkonu podnikatelské činnosti. Realitním makléřům je tedy umožněno vykonávat realitní činnost. A proto v případě výslovného zájmu klienta, a za přísného dodržení hygienických podmínek, připouštíme osobní schůzku za účelem realizace realitního obchodu.

3. Realitní skupina STING nebude schůzky s klientem iniciovat. Každá případná schůzka musí proběhnout na bázi zájmu a dobrovolnosti zájemce a zprostředkovatele o realitní obchod. Nezbytnou podmínkou každé realitní služby je dodržování přísných hygienických opatření. V takových případech získáme od klienta Prohlášení v souvislosti s omezením rizika nákazy koronavirem.

4. Uzavírání či změny smluv jsou možné prostřednictvím prostředků na dálku, tedy prostřednictvím emailu, elektronicky podepsané, prostřednictvím datových schránek. Stejně tak bude možné sjednat prodloužení termínů plnění. Ověřování podpisů je možné na poště, případně u notáře či advokáta.

Při výkonu realitní činnosti budeme vždy respektovat stanovená pravidla omezení volného pohybu. V každé situaci uvážíme, zda je možné osobní kontakt odložit, poskytnout službu „na dálku“ nebo omezit kontakt na nezbytně nutné situace.

Věříme, že při vzájemném respektu a s konstruktivním přístupem všechny řešené záležitosti společně zdárně vyřešíme.

Těšíme se, až budeme moct našim klientům poskytovat plnohodnotné služby bez omezení.

PÁDNÉ důvody, proč si vybrat STING

  • Od svého založení jsme prodali více než 35 000 nemovitostí za desítky miliard Kč.
  • STING investuje do svého podnikání téměř 300 miliónů Kč VLASTNÍCH prostředků.
  • Každoročně prodáme nemovitosti za téměř 4 miliardy Kč.
  • Klienti každoročně svěří na naše účty kupní ceny za téměř 3 miliardy Kč.
  • Jsme první realitní kanceláří v ČR s vlastním Realitním fondem, pod dohledem ČNB. Garantujeme vyplácení finančních prostředků v plné výši a ve sjednané lhůtě.

Více argumentů zde >

Přihlásit >

Více o klientském servisu

Index spokojenosti klientů

97,9 %

Co je to? >