Volejte zdarma 800 10 30 10

Historie obchodní sítě STING

1997

Vznikla ve slezském městě Třinci v roce 1997 jako společnost s ručením omezeným. Během svého působení dokázala na domácím trhu, v tak náročném oboru jakým je obchodování s realitami, vyrůst mezi největší realitní kanceláře a co více, z pohledu počtu prodaných nemovitostí jí patří absolutní prvenství. Svými pobočkami obchodní sítě STING již zcela pokryla území Moravy a Slezska a stala se tak jedničkou na moravském realitním trhu. Od té doby expandovala do celé řady českých měst.

2007

Dalším významným krokem v rozvoji obchodní sítě STING se stal rok 2007, kdy vznikla nová sesterská společnost Max Finance (nyní STING Finance), poskytující svým klientům komplexní servis v oblasti financování nemovitostí, včetně pojištění a investic.

2008

Zvýšit svou specializaci v oboru obchodování s komerčními nemovitostmi se rozhodla Realitní kancelář STING v roce 2008. Od dubna za tímto účelem vytvořila nové oddělení komerčních nemovitostí. Je tvořeno makléři pro komerční nemovitosti, tzn. specialisty vyškolenými pro jednání s firemním zákazníkem, ovládajícími legislativu dotýkající se vztahu firem a nemovitostí, makléři s licencí na provádění dražeb a aukcí. Naši specialisté poskytují firemnímu zákazníkovi veškerý servis od zajištění pronájmu prodejního místa přes zprostředkování nákupu, či prodeje výrobních, skladovacích, administrativních budov až po realizaci likvidace společnosti zpeněžením jeho nemovitého majetku formou veřejné dražby.

2016

1. února 2016 došlo k přejmenování společnosti MAX Finance, s.r.o. na společnost STING Finance s.r.o.

2024

Obchodní síť STING mění svého vlastníka, který disponuje znalostí obchodní sítě STING a navazuje tak na tradici značky a mnohaleté zkušenosti v oblasti realitního a finančního trhu. Díky odbornosti a specializaci v obchodní síti a kvalitnímu personálnímu obsazení nového vedení je celá obchodní síť STING nadále významným, kvalitním a důvěryhodným partnerem.